Witaj na moim blogu!

O autorce

Kliknij na zdjęcie, by dowiedzieć się więcej.

Współpraca

Kliknij na zdjęcie, by dowiedzieć się więcej.

Gdzie mnie znajdziesz?

Obserwuj bloga, by być na bieżąco ze wszystkimi postami!

czwartek, 1 lutego 2018

Nowy miesiąc- nowe początki Dundull


Cześć!

Szybko przywitaliśmy kolejny miesiąc- tak samo jak i mieszkańcy Dundull, na których czekają ogromne zmiany. 

Osoby, które zrobiły poprzednie zadania, wiedzą, że radny Skoll nie służy dobrze temu miasteczku, a po swoim ostatnim podstępie powinien zostać usunięty ze stanowiska. Nikomu jednak nie śpieszy się do zmian i walki o sprawiedliwość, więc Rania ponownie bierze sprawy w swoje ręce i odnajduje nową kandydatkę na radną, urodzoną liderkę, czyli swoją mamę. Potrzebuje jednak pomocy w zebraniu podpisów i przekonaniu Sigry do wzięcia udziału w kampanii wyborczej.

Niestety zadania były mega krótkie, nie działo się w nich za wiele ciekawego i kończą się na tym, że mama Ranii zostaje zapisana na listę i szykuje się do przemowy zachęcającej ludzi do głosowania na nią, w czym jej pomagamy.Poza samymi zadaniami, zespół niebywale ułatwił nam nasze SSOwe życia wprowadzając nowe skróty klawiszowe (do wczoraj nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo mi ich w grze brakowało)

★ F1- ukrywanie/pokazanie interfejsu
★ X- gdy nasz koń stoi w miejscu, dzięki temu klawiszowi możemy z niego zsiąść
★ G- otwieranie okna klubu jeździeckiego
★ ESC- zamykanie wszystkich otwartych okienek, w tym czatu
★ P- dzięki temu klawiszowi możemy postawić na ziemi nasze zwierzątko, bądź schować je do torby

Spis wszystkich skrótów odnaleźć możecie w głównym menu w grze! 😀

Poza aktualizacją niegrywalnych koni w stajniach i padokach na te, które możemy zakupić, typowe dla danego obszaru, to wszystko z nowości z tego tygodnia!


Podsumowując, zadania były dość nudne i sama poczekałabym z udostępnieniem ich, aż dalsza część fabuły będzie gotowa. Za to nowe skróty klawiszowe są świetne i zdecydowanie ułatwiają mi grę od tej blogowej strony!
Jak Wy oceniacie tę aktualizację?

Ściskam!

P.S Wiecie może gdzie zniknęły konie północnoszwedzkie? Krążą plotki, że już wkrótce zobaczymy ich odnowione wersje...

14 komentarzy:

 1. Szwedy zostały przeniesione na targ koni.Ucieszyłabym się z ich odnowionej wersji gdyby też kosztowały tyle samo sc ile teraz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Alexis Eastcrest2 lutego 2018 11:30

  Ja niestety nie ocenię nowych zadań ponieważ po prostu nie mam do nich dostępu, ale nie wątpię, że są świetne! Nowe skróty klawiszowe też są bardzo przydatne chociaż ja, z przyzwyczajenia, pewnie w najbliższym czasie ciągle będę używać dawnych sposobów. Zdążyłam też odwiedzić konie w stajniach Moorland i Fortu Pinta. Są ok, ale jeśli o mnie chodzi to dodałabym jakieś mniej znane rasy, np. w FP są same kucyki, a w Moorland, oprócz jedenego connemara tylko jorviki gorącokrwiste. Pozdrawiam cały zespół gry i wszystkich graczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na razie też od czasu do czasu zapominam o tych skrótach :D

   Usuń
 3. Jupi! Jestem fanką szwedów i jeśli będą odnowiane to ZWARIUJĘ ZE SZCZĘŚCIA xD
  Pozdrawiam ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem aktu jest taka nawet-nawet ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie też te zadania były nudne, ale czekam na ich kontynuację

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie aktualizacja jest dość fajna ze względu na te skróty i zmianę koni. Na początku jak czytałam newsy na stronie SSO to myślałam, że odnowili wszystkie niegrywalne konie (w sensie wygląd, tak jak Jorviki gorącokrwiste) i wprowadzili by można było je kupić :O Potem było mi trochę smutno, ze nie ale jednak fajniej jak w stajni są konie, które można kupić obecnie. Chociaż jak dla mnie też mogliby odnowić stare modele tamtych koni i dodać je do kupienia po osiągnięciu np. reputacji podziwiana w danym obszarze gdzie są sprzedawane. A i mogliby zrobić tak, ze wszystkie konie, które mamy w stajni już kupione ze starych modeli (stare fryzy, andaluzy, kucuki jorvik chociaż one akurat dla mnie nie potrzebują zmiany ewentualnie tylko dodatkowe animacje tak jak fiordy, konie pólnocnoszwedzkie) mogłyby zostać odnowione. Nie tak jak np. nowe fryzy tylko by zachowały swój stary wygląd ale z poprawkami, żeby nie były takie kanciaste. Mogliby im poprawić animacje i budowę, grzywę, maści ale by zachowały swój urok. Tak jak nasze jorviki, są teraz cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdy właśnie odnawiają szwedy, a ty nie masz nawet 200 SC...

  OdpowiedzUsuń
 8. A i fajnie, ze zespól SSO porusza w grze wątki magiczne i takie trochę polityczne (jak teraz, nie przesadnie ale pokazują, ze należy walczyć o swoje.). Ja osobiście wolę wątki magiczne ale dzięki temu każdy może wybrać to co lubi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Po co piszesz ten post? To wszystko napisane jest na stronie Star Stable.

  OdpowiedzUsuń
 10. w Star Stable news mówili, że szwedy będą przeniesione na targ koni

  OdpowiedzUsuń

REGULAMIN KOMENTOWANIA

★ Szanuj innych ludzi
★ Staraj się używać zasad poprawnej polszczyzny
★ Nie spamuj, zapisuj wszystkie swoje myśli w 1-2 komentarzach