Witaj na moim blogu!

O autorce

Kliknij na zdjęcie, by dowiedzieć się więcej.

Współpraca

Kliknij na zdjęcie, by dowiedzieć się więcej.

Gdzie mnie znajdziesz?

Obserwuj bloga, by być na bieżąco ze wszystkimi postami!

czwartek, 21 czerwca 2018

Letni Festiwal, Jeźdźcy Dusz, kody i inne nowości


Cześć!

Rozsiądźcie się wygodnie i przygotujcie jakieś przekąski, gdyż ten post jest niezwykle długi!
Nie wiem czy albo ja mam o wiele mniej czasu niż kiedyś, czy to może w grze dzieje się dużo więcej (a może i to i to), ale zdecydowanie nie nadążam! Przez wyjazd i ostatnie dopięcia guzików w tym roku szkolnym troszkę się tych nowości z gry, nad którymi nie mogłam się jeszcze skupić, nawarstwiło, więc ten post prawdopodobnie pobije rekord (aż tak, że postanowiłam zrobić mu spis na samym początku 😂)

★ Festiwal Letni
★ Nowe kody
★ Gdzie jest Pani Ola?!
★ Uszkodzony kod
★ Detale
★ Star Stable Live: nowe kuce, tapeta, Jeźdźcy Duszy, ciekawostki
★ Cyrk
★ Nowy system wyścigów

Festiwal Letni

Stara Sobótka na Polach Everwind (na szczęście) odchodzi już w zapomnienie i pałeczkę organizatora przejmują strażnicy leśni! Oznacza to brak znudzenia wszystkimi poprzednimi czynnościami, nową nazwę (Sobótka nie jest już Sobótką, a Festiwalem Letnim bądź Midsommar) oraz wiele nowych atrakcji! No może poza kilkoma starymi tradycjami w ulepszonych wersjach, czyli mnóstwem jedzenia, żabimi tańcami, ogromnym słupem, wiankami czy wielkim ogniskiem (tym razem o wiele bezpieczniejszym, pamiętajcie, 18 metrów od zabudowań i drzew!)

Wianki

W tym roku zamiast jednego otrzymaliśmy aż siedem wariantów najnowszych wianków. By je zdobyć, musimy postarać się o wiele bardziej niż w poprzednich latach. Nie dostajemy ich bowiem zaraz po wykonaniu zadań czy po kupnie ich w sklepie, a tym razem wymagana jest od nas podróż po całej wyspie (a nawet do innego wymiaru), by zdobyć potrzebne kwiatki do naszych kompozycji! Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że mamy dostęp do wszystkich wymaganych terenów.

Na stoisku, na którym nasza postać może craftować wianki znajdziemy mapę, po której kliknięciu wyświetlą nam się lokalizacje (prawie) wszystkich kwiatków. By ułatwić Wam zadanie stworzyłam już specjalną stronę, do której dostaniecie się klikając na kwiat na nagłówku bądź w ten LINK.


Po zdobyciu wszystkich kwiatków możemy wymienić je na piękne wianki:

Spodziewałam się czegoś bardziej... magicznego od wianka z Pandorii

Mistfall

Epona

Moorland

Półwysep Południowego Kopyta

Valedale

Winnica

Scena

A więc nasze postacie poszerzają horyzonty! Nie dość, że świetnie wychodzi im jazda konna oraz ratowanie z tarapatów całego Jorvik, to jeszcze ukrywały przez tyle lat talent muzyczny.
By sprawdzić swoje umiejętności wejdźcie na scenę i kliknijcie jeden z czterech instrumentów. Niestety na każdym z nich może grać jednocześnie tylko jedna osoba (a dodawanie na listę ignorowanych nic nie da), więc często musimy czekać na naszą kolej.

Letni sen o miłościZastanawialiście się kiedyś, kto jest miłością życia naszej SSOwej postaci? Pomimo iż oczywiście wie to ona sama (no i Steve, bo zawsze się mu chwaliła), to my nie mieliśmy jeszcze okazji poznać tej tajemnicy aż do dzisiaj. Teraz wystarczy kliknąć na wejście do namiotu, po czym pozbierać kwiatki ukryte na festiwalu. Ponoć powinno ich być 7, ale ja zebrałam 6 i normalnie mogłam wejść do środka. Po ich dostarczeniu odblokujemy możliwość przespania się w namiocie w celu odkrycia w snach miłość życia naszej postaci!
Spoiler: niestety nie jest to Ydris

Miejsca, w których są kwiatki:

W celu powiększenia zdjęć, wystarczy, że na nie klikniesz!

Staw rybny

Co dzień mamy możliwość by raz skorzystać ze stawu rybnego, z którego wyławiamy losowe nagrody. Nie wymaga to od nas nic poza kliknięciem na tablicę, by nasza postać zaczęła wykonywać czynność. Staw kryje w sobie osiem przedmiotów do ubrania oraz skromne przekąski.Nowe kody

Wzbogaciliśmy się również o kokardki na ogon oraz grzywę dla naszych koni.


Aby otrzymać widoczne wyżej kokardy:

1. Zaloguj się na swoje konto na stronie Star Stable.
2. Wejdź na stronę swojego konta i kliknij na zakładkę kodu promocyjnego.
3. W okienku wpisz RAINBOWTAIL bądź RAINBOWMANE i potwierdź!

Gdzie jest Pani Ola?!

Zmieniając troszkę temat i przechodząc do części z nadrabianiem tego, co się wcześniej działo na SSO... prawdopodobnie zauważyliście, że na FB Star Stable wciąż trwa cisza, a z Panią Olą gracze nie mieli ostatnio kontaktu... Najpewniej sporo z Was zastanawia się, gdzie podziewa się nasz ulubiony Game Master. Dostałam informację, że Pani Ola jest aktualnie na zwolnieniu i najpewniej nie wróci do pracy do co najmniej połowy sierpnia.

Uszkodzony kod

Nie sądzę, że umknęła Wam także informacja o kodzie, który był zepsuty w ten sposób, że można było go wpisywać w nieskończoną ilość razy. Ten błąd umożliwiał graczom zdobycie sporej liczby Star Coins oraz dni Star Ridera. Ostatnio wybuchła niemała panika na temat konsekwencji dla graczy, którzy wykorzystali tę okazję, gdyż krążyły informacje o banach i usuniętych kontach.
Co się przede wszystkim stanie to dni Star Ridera oraz cała suma Star Coins, które były zdobyte poprzez kod, zostaną anulowane. Zostanie z Waszego konta zabrana dokładnie taka ilość SC, jaką zdobyliście wpisując kod, nawet gdyby saldo było potem ujemne (będzie trzeba je wyrównać poprzez kupno Star Coins lub czekanie na sobotnie 100 SC dla Star Riderów)
Bany będą przyznawane w zależności od ilości razy wpisania tego kodu, ja sama jednak bym nie panikowała, choć nie dostałam szczegółowej informacji co do 'kryteriów'.
Jednak najważniejsze, o co martwili się gracze, to czy konta będą usuwane. Zespół twierdzi, że tak, ale najpewniej tylko w skrajnych przypadkach, kiedy ktoś naprawdę przesadził z wykorzystaniem tej sytuacji.

Detale

Moja dusza fotografa i wielbiciela photo mode ucieszyła się niezwykle, gdy pewnego dnia, po pewnej aktualizacji zespół ogłosił, że detale w grze zostały poprawione pod względem graficznym. Dzięki temu kwiaty oraz inne małe wielkością przedmioty nie są już rozmazanymi plamami, a zdjęcia wyglądają ciekawiej.
Star Stable Live

Kucyki przejmują Jorvik!

Maluchy, które odeszły już w zapomniane, powracają z przytupem w swojej nowej postaci:


★ Kiedy odnowione kuce zawitają w Jorvik?
27 czerwca!
★ Czy stare kucyki zostaną podmienione?
Nie, stare kucyki nadal będą sobie istnieć pod dawną postacią, kurząc się w naszych stajniach.

★ Co z szybkością?
Kucyki będą mieć identyczną prędkość, jak inne konie!

Podczas Star Stable Live Lisa, która w SSO odpowiedzialna jest za tworzenie koni, pracowała na wydarzeniu nad maścią kucyka z wariantów wybranych przez graczy w ankietach. Po wprowadzeniu poprawek takich jak dodanie większej ilości detali, poprawieniu skarpetek czy nadaniu efektu sierści, koń zawita w grze do kupienia dla graczy!

Kucyk, którego wybrali gracze, jeszcze niegotowy.

Tapeta

Lisa nie była jedyną, która ciężko pracowała na Star Stable Live. Zobaczcie też dzieło Matildy, które również potrzebuje dokończenia! Będzie to tapeta na komputery i gdy tylko zostanie udostępniona do pobrania, dam Wam znać.


Jeźdźcy Dusz

Wszystkie aspekty gry prędzej czy później doczekają się swojej odnowy i poprawek, a tym razem przyszedł czas na Jeźdźców Dusz i ich konie! Ponownie poznajemy całkiem nowe postacie czterech dziewczyn oraz ich rumaków, a zmiany te mają nadać im charakteru oraz lepiej ukazać więź między nimi.

Malin oraz Jake pokazali nam na relacji na żywo tablice z grafikami koncepcyjnymi, przy okazji opowiadając krótko o charakterach wszystkich dziewczyn:

Alex Cloudmill


★ Alex urodziła się w biednej rodzinie, jej taty nigdy nie było w pobliżu, a starsi bracia nigdy nie byli dla niej wsparciem. Przez to wszystko musiała nauczyć się opiekować sobą i swoim braciszkiem Jamesem już w młodym wieku.
★ Jeźdźcy Duszy odkrywają swoje moce i dziedzictwo będąc w liceum, a Alex w tym czasie nie miała żadnego doświadczenia w jeździectwie. Spotkanie z Tin-Canem było jej pierwszą stycznością ze światem koni, więc z czwórki dziewczyn musiała nauczyć się najwięcej.
★ Dziewczyna lubi muzykę hip-hop i jest programistką!
★ Tin-Can został przez zespół okrzyknięty pranksterem oraz wolnym duchem. Czy wraz z Alex nie są oni idealnym połączeniem?
★ Na jednej z grafik widzimy Alex podczas zawodów w jedzeniu hamburgerów. Wygrała.

Linda Chanda


★ Rodzina Lindy emigrowała z Pakistanu, gdy ta była jeszcze dzieckiem. Spędziła większą część swojego życia w Jorvik.
★ Mieszka w Jarlaheim wraz ze swoją ciocią oraz kotem o imieniu Misty (ciekawostka: kot jednego z pracowników o imieniu Ullis również się tak nazywa).
★ Linda jest osobą niezwykle ambitną i cały czas stara się próbować czegoś nowego. Poświęca dużo czasu na naukę, skoki, sprawy jeźdźców dusz, aktywność w internecie, (jak się okazuje, Linda pisze fanfikcje oraz posiada wiele przyjaciół online) nie zapominając, że pracuje jeszcze u Baronowej.
★ Dziewczyna uwielbia jednorożce oraz koty.
★ Swoje zainteresowania traktuje bardzo poważnie.
★ Kocha czytać książki i w przyszłości chciałaby zostać pisarką.
★ Wybierając ubrania chce się w nich czuć przede wszystkim komfortowo.
★ Meteor jest najstarszym z koni jeźdźców dusz.
★ Przedstawiany jest jako niezwykle mądry i wraz ze swoją właścicielką uzupełniają się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie pozwalają by emocje przyćmiły ich umysł podczas podejmowania decyzji.
★ Meteor potrafi być głodny cały czas (skąd ja to znam)

Lisa Peterson


★ Lisa urodziła się w Teksasie, gdzie dorastała. Przeprowadziła się z tatą do Jorvik, po tym jak jej mama zginęła w wypadku podczas jazdy.
★ Mieszka przy Jarlaheim
★ Kiedy Lisa i Starshine się poznali, dziewczyna bała się jeździć konno, pomimo iż jest to dużą częścią kultury Jorvik, a na Starshine nigdy nikt jeszcze przedtem nie jeździł. Można więc powiedzieć, że oboje byli początkującymi.
★ Dziewczyna od teraz będzie specjalizowała się w jeździe westernowej.
★ Brązowa kurtka, którą widzicie na grafice koncepcyjnej należała do jej mamy.
★ Nie jest tajemnicą, że Lisa interesuje się muzyką. Potrafi śpiewać tak jak i grać na pianinie oraz gitarze.
★ Starshine jest najszybszym koniem w Jorvik i Lisa uwielbia wybierać się z nim na przejażdżki jadąc jak najszybciej przed siebie i podziwiając krajobraz.
★ Starshine bardzo pomógł Lisie pozbierać się po śmierci jej mamy i oboje bardzo dobrze się dogadują.
★ Lisa jest ponoć dość niska
★ Dziewczyna jest bardzo emocjonalna

Anne von Blyssen


★ Anne to jedyny jeździec duszy, którego jeszcze w SSO nie poznaliśmy. Aktualnie uwięziona jest w Pandorii.
★ Jej rodzina jest jedną z najbogatszych w Jorvik, tak więc nie miała problemu z kosztami jakie niosły za sobą prywatne lekcje jeździectwa, własne konie, a nawet stajnie. Zaczęła więc specjalizować się w ujeżdżeniu już w młodym wieku.
★ Przed rozpoczęciem liceum niezbyt wchodziła w interakcje z innymi ludźmi, była trzymana pod kloszem przez rodzinę, więc nie miała przyjaciół.
★ Nie jest to tajemnicą, że Anne lubi wyglądać dobrze. Jedną z inspiracji dla postaci Anne była Karin (Game Master Doris)!
★ Anne dąży do zostania weterynarzem. Często zgłasza się też do organizacji charytatywnych.
★ Anne interesuje się fotografią, lubi robić zdjęcia, jednakże w przeciwieństwie do gier Starshine, nie przepada za byciem po drugiej stronie kamery
★ Concorde natomiast lubi pokazywać się przed kamerami i całkiem dobrze mu to wychodzi! Przy zawodach jeździeckich, pomaga Annie przebrnąć przez całą uwagę, gdyż ta za tym nie przepada.

Kliknij by przybliżyć!

Miejcie na uwadze, że efekt końcowy w grze może różnić się od ukazanych nam grafik koncepcyjnych.

P.S. Jake pochwalił się, że pracował przed wydarzeniem nad zadaniami z historią główną, zapowiadając, że możemy ich oczekiwać wkrótce 🤔

Ciekawostki

Warto wspomnieć też o ciekawostkach, które pojawiły się podczas odliczania przed relacją na żywo. Zawierają one wiele interesujących informacji, które jeszcze nigdy nie zostały udostępnione graczom!

★ Ciekawostka! 
W pierwszym pełnym roku istnienia Star Stable (2012) gra posiadała 173 000 aktywnych graczy. W poprzednim roku ta liczba wzrosła o ponad 900% i wynosiła 1 750 000 graczy cieszących się jorveskimi przygodami!

★ Magiczne kreatury 
W biurowej kuchni siedziby Star Stable tuż pod sufitem wiszą pandoryczne płaszczki. Są one bardzo niezwykłe, ponieważ zostały wykonane własnoręcznie przez jednego z pracowników!

★ Przebyliśmy długą drogę 
W roku 2011 w biurze Star Stable pracowało 6 osób. Dzisiaj zespół gry liczy sobie 113 osób, a ta liczba wciąż wzrasta!

★ Czy Twoje imię znajduje się na liście? 
Najpopularniejsze 5 imion w grze to kolejno: Emma, Luna, Bella, Zoe i Emily!

★ Czy wiedzieliście? 
Star Stable kocha równość płci! Zespół pracowników składa się w 49% z kobiet i 51% z mężczyzn. W innych miejscach w szwedzkiej branży gier pracuje tylko około 16% kobiet. Czy zespół Star Stable ukradł do siebie wszystkie fajne dziewczyny?!

★ Ciekawostka! 
Czy podczas gry zauważyliście kiedykolwiek odnośnik do popkultury i myśleliście, że Wam się przewidziało? W zespole pracowników znajdziecie kilka wielkich fanek Shakiry, które próbują jak mogą, by wcisnąć do Star Stable przeróżne wzmianki i nawiązania, więc jeśli takowe zauważycie, możliwe że to nie jest przypadek!

★ Meow! 
Konie to nie jedyne zwierzęta uwielbiane przez zespół. Pracownicy założyli czat o nazwie Klub Kotów, na którym dzielą się ze sobą zdjęciami swoich futrzaków!

★ Czy wiedzieliście? 
Poza uroczymi końmi, w grze znajdziemy także setki postaci, tysiące zadań i wyjątkową mitologię, która rozciąga się w czasie i przestrzeni!

★ Szwedzkie dziwactwa 
Star Stable powstaje w Szwecji i pomimo tego, że duża część pracowników pochodzi z różnych zakątków świata, w biurze pielęgnowane są przeróżne szwedzkie tradycje, m.in. zdejmowanie butów po wejściu do środka oraz słynna szwedzka 'fika' w każdy piątek!

★ Kochamy konie! 
Czas tworzenia konia z gry wynosi nawet do trzech miesięcy. Twórcy koni w Star Stable są doświadczeni w temacie tych zwierząt i poświęcają dużo czasu na zdobywaniu potrzebnej wiedzy, aby konie w grze były tak samo piękne jak na żywo!

★ Historia Jorvik 
Teraźniejsza fabuła w grze to tylko czubek góry lodowej. Zespół pracuje nad doświadczeniami bohaterów i całą historią daleko poza tym, z czym stykamy się teraz w grze. To zapewnia, że świat gry pozostaje logiczny oraz wiarygodny.

★ Czy wiedzieliście? 
Co tydzień przez ostatnie 7 lat Star Stable udostępniało graczom aktualizacje z nowymi zawartościami. Na pewno niewiele gier może się pochwalić tym samym!

★ Cząstka Jorvik 
W biurze SSO znajdziemy statuę Frippa oraz świecące runy!

★ Ciekawostka! 
Niektóre postacie ze Star Stable są inspirowane prawdziwymi ludźmi, którzy mają swój wkład w grę... Madam Asp jest stworzona na podstawie jednego z grafików 3D, a inspiracją dla Eda Fielda był jeden z założycieli Star Stable!

★ Popularne konie 
Najpopularniejsze konie zmieniają się z roku na rok:
2018 dotychczas- odnowiony koń północnoszwedzki
2017- mustang
2016- odnowiony koń pełnej krwi angielskiej
2015- kucyk Jorvik

★ Kochamy Waszą kreatywność! 
Ludzie, którzy pracują w biurze kochają czytać wpisy na blogach, oglądać widea i odnajdywać fan arty, które tworzy społeczność. Tak więc pozostańcie kreatywni! Jest spora szansa, że jeden z Twoich obserwatorów pracuje w Star Stable!

★ 5 najpopularniejszych imion koni! 
Czy posiadasz konia, który nazywa się Darkangel, Rainbowdash, Supernova, Darkshadow lub Snowangel? Jest to pięć najczęściej używanych imion dla koni w grze!

Katja

Osoby, które są po stronie Jeźdźców Duszy powinny być być już usatysfakcjonowane, więc teraz czas na nagrodę dla tych, którzy jednak bardziej interesują się działalnością Jeźdźców Mroku. Niedawno na Instagramie pojawiła się mała zajawka z okazji dnia Dark Core, czyli rocznicy powstania tej organizacji.
Na zdjęciu widać pracę nad grafikami koncepcyjnymi przedstawiającymi dziewczynę, która wielu kojarzy się właśnie z białowłosą Katją. Czy to może być ona?
Bardzo cieszy mnie fakt, że wszystkie postacie powoli zaczynają nabierać charakteru. Czy Wy też zauważyliście, że ostatnio dokładniej poznajemy historie, doświadczenia i informacje na temat wielu bohaterów SSO?

Źródło: Instagram Star Stable

Katja w Starshine Legacy

Cyrk

Jak już o zmianach postaci i nadaniu im charakteru mówimy, to zdecydowanie nie możemy ominąć ostatnich wydarzeń ze wzgórza Nilmera. Cyrk został wybudowany od nowa w całkiem nowej, fioletoworóżowej postaci, która przykuwa uwagę i wręcz swym wyglądem krzyczy tu dzieje się magia! Niestety jednak samo wnętrze namiotu nie zostało odnowione. Liczyłam na to, że w końcu pojawią się tam jakieś urozmaicenia.


To nie namiot był jednak głównym tematem tej aktualizacji, a jego właściciel, który w magiczny sposób odmłodniał, zadbał o wygląd i tym zyskał ogromne grono wielbicielek.


Wejściówki na pokazy sprzedają się błyskawicznie, choć trudno powiedzieć, co jest tego powodem; ciekawe występy, a może ich organizator?

Wyścigi

Gracze Stajni Marzeń zgłoście się! Czy pamiętacie medale, które można było zdobyć za każdy wyścig w Jorvik? Nie ukrywam, nigdy za tym nie przepadałam, bo staranie się o nie wszystkie było dość czasochłonne i uciążliwe, a każdy wyścig trzeba było robić aż 4 razy.


Jest to kolejna funkcja zainspirowana dawnymi grami, która pojawia się w SSO! Oczywiście w ulepszonej wersji. W prawie każdym wyścigu możemy zdobyć brązowy, srebrny bądź złoty medal! Musimy po prostu zmieścić się w określonym czasie.
Ponadto interfejsy wyścigów oraz tabeli z wynikami, tak samo jak Ydris, doznały odmłodzenia i teraz wydają się o wiele bardziej nowoczesne (a wręcz nawet niepasujące do reszty).

Wymagane czasy w Wyścigu Wiatraka

Tabela wyników

Tablice z medalami

Udało nam się dobrnąć do końca. Jeśli dotrwaliście aż do tego momentu to bardzo dziękuję za przeczytanie i lecę odpocząć. Widzimy się na Festiwalu Letnim!

Ściskam!

40 komentarzy:

 1. Ten 7 kwiat był koło namiotu

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałam się w nowej Lindzie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak, bardzo podoba mi się to, że zmieniają postaciom też budowę ciała, zwłaszcza u Lindy!

   Usuń
 3. "Niestety, nie jest to Ydris.";'D A wgl to myślałam, że ten gościu zakochał się w koniu naszej postaci... Heh XDD

  OdpowiedzUsuń
 4. A gdzie jest ten kwiat na 7 wianek ale tak dokładnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokalizacje wszystkich kwiatów znajdziesz na stronie, którą stworzyłam, wystarczy, że klikniesz na kwiata na nagłówku!

   Usuń
 5. Mogłaś napisać, że info o tym z kodem masz od Rosalie. Ale poza tym fajny post, wreszcie znalazłam coś dłuższego niż 2-3 linijki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info dostałam od pracownika zespołu, tak samo jak inni ambasadorzy!

   Usuń
  2. Rosia mi pisała, że dali tylko info o usunięciu SC i o banach zależnie od ilości dodanych. No i że niektóre konta usuną. O ujemnych podobno dopytała sama.

   Usuń
  3. Muszę Cię zasmucić, ponieważ dla starszych graczy, którzy już mieli do czynienia z Star Coins na minusie, jest to oczywiste i nie trzeba się o to specjalnie dopytywać 😁

   Usuń
 6. Napisałam bardzo podobny post i miałam go dziś opublikować 😂. Mam nadzieję, że nikt nie pomyśli, że wszystko ściągnęłam od ciebie... Jak ja nienawidzę takich osób 😕

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko podsumowanie tego, co się ostatnio działo, śmiało publikuj 😶

   Usuń
  2. Spokojnie opublikuję, tylko potem jakieś anonimy mają do mnie sapy xD

   Usuń
 7. Ustawię sobie to zdjęcie Ydris'a na tapecie O_O

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jeżeli wpisałam ten kod na tego SR jeden raz to też będę mieć bana?

  Bo jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji..I jestem troszeczkę nerwowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będziesz mieć bana. Jeżeli nie jesteś nowym graczem, to wyłącznie zabiorą Ci Star Coins i Star Rider'a z kodu.

   Usuń
 9. Będą dalsze doświadczenia bohaterów? Mam nadzieję że wątek mojego ulubionego bohatera czyli Evergray'a :D Łeee czemu nasza postać nie zakochała się w Ydrisie? Albo w Evergray'u (ja go lubię bo to idealnie odwzorowanie mnie w sso xD)? Moja Aixa żywi uczucia tylko do swojego konia, to jest sprzeczne z moimi uczuciami ;(
  Ale nie mogę się doczekać Lisy w nowym outficie bo to mój ulubiony Jeździec Duszy :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem co napisać, nie napiszę "świetny post", bo to oczywiste.
  Traktor :D.

  OdpowiedzUsuń
 11. Meluś, to , kto "przyśni" się naszej postaci chyba zależy od ilości zebranych kwiatów. Ja zebrałam siedem i miałam mojego konia. Ty, z racji iż zebrałaś ich sześć mogłaś mieć inną postać. Ktoś też tak uważa?
  Pozdrawiam Mel i całą jej bande :3
  Arnaude Pinkstone z Ciastka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe! Ja również zebrałam siedem i miałam mojego konia.

   Usuń
  2. Ja zebrałam sześć i też miałam konia :D

   Usuń
 12. *Face Plam* Ten uczuć, kiedy stałeś trzy godziny na zakończeniu roku i nie ogarniasz systemu XD Sorka, źle przeczytałam. A co do Ydris'a...Wygląda nawet interesująco.
  Arnaude

  OdpowiedzUsuń
 13. Skąd ta sukienka, którą masz na zdjęciach z festiwalu ?
  Jest przecudowna :D
  No i oczywiście super post jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się nie mylę, to możesz kupić taką na targu - zwykłym lub tym wędrującym.
   Dla pewności możesz sprawdzić na Database Star Stable.

   Usuń
 14. Haaa, mam konie o imieniu Darkangel i Supernova, i nie wiem czy nie mam też przypadkiem Darkshadow :"D

  OdpowiedzUsuń
 15. Biada mi , wpisałam kod 9 razy i boję się konsekwencji , nie wiedziałam że będą takie straszne kary , wps D: xd

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam pytanie. Jaki był ten uszkodzony kod i czy jest jeszcze aktualny? Na pewno go nie wpisywalam, ostatnio byłam na wyjazdach i zdaje się dużo kodów mnie ominęło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był to kod dla nowych graczy i aktualnie jest on wyłączony/nieaktywny.

   Usuń
  2. Zespół ukrył kilka kodów na Star Stable Live, ale one były aktywne tylko 24h (lub 48h, nie pamiętam dokładnie). Aktualnie są tylko te kody na kolorowe kokardy.

   Usuń
 17. Przeczytałam cały wpis^^
  Mega się go czytało:)
  Jesteś cudowna!!

  OdpowiedzUsuń
 18. mam konia Darkangel!

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy tylko ja nie mam opcji z tym namiogem ? :c

  OdpowiedzUsuń
 20. To ja, gracz Stajni Marzen, zglaszam sie XD
  Swietny post :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy tylko mi nie działa ten namiot?

  OdpowiedzUsuń
 22. mi z odnowionych postaci i koni najbardziej się podoba anne i concorode

  OdpowiedzUsuń

REGULAMIN KOMENTOWANIA

★ Szanuj innych ludzi
★ Staraj się używać zasad poprawnej polszczyzny
★ Nie spamuj, zapisuj wszystkie swoje myśli w 1-2 komentarzach