Witaj na moim blogu!

O autorce

Kliknij na zdjęcie, by dowiedzieć się więcej.

Współpraca

Kliknij na zdjęcie, by dowiedzieć się więcej.

Gdzie mnie znajdziesz?

Obserwuj bloga, by być na bieżąco ze wszystkimi postami!

środa, 29 marca 2017

Star Stable na Spotify


Cześć!

Niestety SSO nie chciało mi się ponownie zaktualizować, a tym razem mam również problemy z reinstalacją. Musicie więc wybaczyć brak opisu dodanych dziś zadań. Nie wiem, kiedy uda mi się to opanować, więc jak na razie wolę nic nie obiecywać.

Omówimy, więc coś, co gry nie wymaga... gdyż przy okazji dzisiejszej aktualizacji, Star Stable dołączyli do serwisu Spotify! Umożliwia nam to słuchanie bez ograniczeń soundtracków z gry.

Co to Spotify?

To serwis muzyczny, który umożliwia nam legalne słuchanie muzyki od przeróżnych artystów. Tak jak Star Stable powstał w Szwecji. 
Reklamy pomiędzy piosenkami umożliwiają nam darmowe korzystanie, ale jeśli zakupimy Spotify Premium, nie będą one nas męczyły (+będziemy mogli pobrać muzykę, żeby słuchać jej nawet bez internetu i nie będziemy musieli korzystać z losowego odtwarzania w przypadku używania aplikacji na telefonie). Konto premium kosztuje 20 złotych za miesiąc i możemy je zakupić na stronie serwisu czy w sklepach takich jak Inmedio
Osobiście używam tego już od dłuższego czasu i polecam!Aby mieć możliwość słuchania muzyki w tym serwisie, wystarczy pobrać aplikację (na urządzenie mobilne bądź komputer) oraz założyć konto.

Star Stable na Spotify

Aby znaleźć muzykę z naszej gry, wystarczy w aplikacji w wyszukiwarce wpisać Star Stable. Mamy możliwość posłuchania ścieżki dźwiękowej ze Srebrnej Polany, Miasta Jorvik, Półwyspu Południowe Kopyto, Epony, wyścigów, naszej stajni, Doliny Ukrytych Dinozaurów oraz najlepsze... ze Starshine Legacy! Bardzo cieszę się, że dodali również te ostatnie, bo muzyka z tej gry przypomina mi, jak byłam młodsza i kochałam grać w Starshine przed założeniem konta w SSO!


Prawa autorskie na Youtube

Niestety pojawienie się muzyki ze Star Stable na Spotify spowodowało, że niektórzy autorzy na youtube mają problemy z prawami autorskimi w filmikach. Jeśli wstawiacie na serwis youtube jakiekolwiek widea z gry i otrzymaliście jakąś wiadomość dotyczącą tej sprawy, nie martwcie się, ponieważ zespół pracuje nad tym, by zmienić roszczenia dotyczące praw autorskich. Po prostu pojawienie się ich soundtracków na Spotify spowodowało, że automatycznie youtube zaczęło rozpoznawać, że jest to ich własność. W wypadku innych artystów czy firm jest to pomocne, ale zespół zapewnia nas, że chcą, abyśmy kontynuowali korzystanie z ich muzyki w kreatywny sposób! Oznacza to oczywiście, że nie będą wyciągać z tego żadnych prawnych konsekwencji oraz nie oczekują, że usuniecie takowe filmiki.

Co myślicie o tym, że SSO pojawili się na Spotify?

Sama bardzo się cieszę, ponieważ używam Spotify Premium już od dłuższego czasu i możliwość słuchania tam muzyki od SSO (zwłaszcza tej z DUD i Starshine) sprawia, że jest to jeszcze bardziej warte swojej ceny!

Ściskam 💜

11 komentarzy:

 1. W końcu będę mogła posłuchać całej muzyki z PPK bez stania bezczynnie w miejscu xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny ddit Cie ie Mel zrobiła Chantal!!!

  Pozdrawiam, Sylvie Rivercake

  OdpowiedzUsuń
 3. Sorry, pisałam z telefonu.
  Sylvie Rivercake

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem świetne rozwiązanie :D Sama chciałam wysłuchać tej ślicznej muzyki np. z Epony czy z Południowego Kopyta ^.^ Są po prostu świetne i wreszcie nie trzeba będzie szukać po internetach nazwy jakiejkolwiek piosenki z SSO xd Pozdrawiam!
  ~Nellie Diamondbard :D

  OdpowiedzUsuń
 5. SUPER ❤ Słuchałam i czytałam cały dzień XD Jak wczoraj to dodali, to nawet skończyłam czytać książkę przy muzyce z DUD, PPK i wyścigów xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie, czy kuc walijski może brać udział w zawodach dla kucyków? I gdzie ie odbywają zawody dla kucyków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, walijczyki mogą brać udział w tych zawodach. Miejsce zawodów jest blisko Fort Pinta. Koło cmentarza, jeśli wiesz gdzie on jest (blisko tej wielkiej górki, jak jedziesz od Fort Pinta do Moorland to mijasz ją po prawej. Sam punkt zawodów dla kucyków możesz poznać po tablicy informującej o czasie pozostałym do zawodów, siwym kucyku jorvik, prowadzącej zawody i kilku innych drobiazgach. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy są zawody dla kucyków, kliknij na puchar podpisany 'Mistrzostwa' na pasku bocznym po lewej.

   Usuń
 7. Mel, zrobisz znów Funny Friday? pls :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Funny Friday jest fajne do czasu, aż nie masz czego wstawiać :(

   Usuń

REGULAMIN KOMENTOWANIA

★ Szanuj innych ludzi
★ Staraj się używać zasad poprawnej polszczyzny
★ Nie spamuj, zapisuj wszystkie swoje myśli w 1-2 komentarzach